menusearch
setadsamar.com

معاون امور استان‌های ستاد مردمی حامیان رئیسی:

header
دوشنبه بیست و چهارم خرداد ۰۰
(0)
(0)
معاون امور استان‌های ستاد مردمی حامیان رئیسی:

به گزارش جهانی خبر، معاون امور استان‌های ستادهای مردمی حامیان آیت‌الله رئیسی و دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی گفت: کاهش مشارکت مردم در انتخابات مسئله غیرقابل چشم‌پوشی و نتیجه ناکارآمدی‌های دولت است.
پوربهنام معاون امور استان‌های ستادهای مردمی حامیان آیت‌الله رئیسی و دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی (سمر) با اشاره به اهمیت حضور مردم در انتخابات روز جمعه اظهار کرد: ستاد سمر در 31 استان کشور نمایندگی دارد و هدف اول ما بالابردن مشارکت مردمی و پس از آن معرفی کاندیدای اصلح است.
وی افزود: از تمام نیروها، اقشار و نفرات برای هرچه باشکوهتر برگزار شدن انتخابات روز جمعه استفاده کردیم، گفت: کمیته‌های مختلف اعم از هنرمندان، دانشگاهیان، نخبگان و .... در حال فعالیت هستند.
معاون امور استان‌های ستادهای مردمی حامیان آیت‌الله رئیسی تصریح کرد: دستورالعملی داریم مبنی بر اینکه نیروها از ستادها خارج شوند و به مناطق روستایی و شهرها بروند و به صورت چهره‌به‌چهره با مردم گفتگو کنند.
وی تأکید کرد: با توجه به جنبه تجملاتی و اسراف، تبلیغات فیزیکی مانند نصب پوستر و بنر را حذف کردیم و به جای آن فعالیت‌ها در فضای مجازی را گسترش دادیم.
پوربهنام بیان کرد: حدود 300 کانال تبلیغاتی در فضای مجازی
داریم که کاربران آن به صورت لحظه‌به‌لحظه فضای انتخابات را رصد می‌کنند.
معاون امور استان‌های ستادهای مردمی حامیان آیت‌الله رئیسی با اشاره به فضای مشارکت مردم تصریح کرد: متأسفانه به خاطر ناکارآمدی مسئولان و وضعیت معیشتی که در سال‌های اخیر داشتیم میزان مشارکت پایین آمده است و این را نمی‌توان نادیده گرفت.
وی با تصریح اینکه باید امید به تغییر در مردم زنده شود، خاطرنشان کرد: ملت شریف ایران همواره در لحظات سخت به میدان آمده و پای کار انقلاب ایستاده است. امیدواریم اینابر هم مانند 42 سال گذشته با حضور پای صندوق رأی حماسه دیگری خلق کنند.

گالری تصاویر محصول
پوربهنام
تصاویر
بیشتر
 search